نمایشگاه عکس رازهای شب ایران


با تلاش آقای مرتضی مرادلی  نمایشگاه عکاسی نجومی در کاخ گلستان آخرین اثر ثبت شده ملی ایران در یونسکو  با  نام  رازهای شب ایران  از یکم  الی ششم اردیبهشت از ساعت 10 صبح  الی 17:30 بعدازظهر همه روزه  دایر خواهد بود.
در این  نمایشگاه  20  تابلوی عکس در ابعاد 70*100  که  از تلفیق اجرام  آسمانی و صورتهای فلکی  با  آثار تاریخی ایران  و آن بخش از زیبای های زمینی که در شب پنهان  مانده است ، ترکیبی  بوجود آمده است  که بتوانیم آنچه  در  آسمانها  با  چشم نادیدنی است را به تصویر  درآوریم . که از سرتاسر ایران  از شمال تا  جنوب  ایران  می باشد . از کلیه  علاقمندان به  نجوم  و عکاسی  دعوت  به عمل  می آوریم  تا  در نمایشگاه و مراسم افتتاحیه یکم اردیبهشت از ساعت  14الی 18بعداظهر  شرکت به عمل آورند .
www.nightsmagic.net  سایت نمایشگاه و کسب اطلاعات بیشتر از برنامه ها 

  
متولد 1357 در تهران که تحصیلات خود را در رشته معماری به پایان رسانده است و آموزش عکاسی را در دانشکده هنرهای زیبای  فراگرفته است .
علاقه او به نجوم از سال 1387 شروع شد که با آموزش در شاخهای مختلف نجومی و رصد آسمان  به سمت عکاسی نجومی گرایش پیدا کرد که از سال 1389 شروع به عکاسی  نجومی  نمود و آغازی برای سفرهای  نجومی آن و یافتن  مکانهای  بکر و طبیعتهای منحصر بفرد از شمال ایران تا جزایر قشم و کیش در جنوب ایران بود . که نمایشگاه جادوی شب حاصل  بخشی از سفرهای نجومی و عکاسی ایشان از شمال  تا جنوب  ایران  می باشد.
                                                             
برخی از تصاویر عکاس از سایت نگاره های آسمان شب SkyPix.org


No comments have been posted.

Top